Září 2007

paige

7. září 2007 v 22:23 | Veronika |  obličeje k zasmání
Rose McGowan

pokračování paige

7. září 2007 v 22:22 | Veronika |  Obrázky s Paige

Rose

7. září 2007 v 22:22 | Veronika |  Obrázky s Paige


pokračování

7. září 2007 v 22:11 | Veronika |  Obrázky s Phoebe
Obrázek “http://alyssa-milano.emodelka.cz/foto_celebrity_ico/alyssa-milano_104_small.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

alyss v časopise

7. září 2007 v 22:01 | Veronika |  Z časopisů
Alyss fotky

7. září 2007 v 21:54 | Veronika |  Obrázky s Phoebe
Tak tentokrát to jsou fotečky z http://alyssa-milano.emodelka.cz

z internetu

7. září 2007 v 21:48 | Veronika |  Z časopisů
 Tak toto není z časopisu, ale z moda.cz , řekla jsem si že se to nejvíc 
hodí sem do této rubriky


Italsky krásná Alyssa Milano

Čtvrtek 19. 4. 2007 | AUTOR: Vendula Voláková | Vlasy a účesy

Alyssa Milano - krásná, šarmantní herečka a zpěvačka italského původu. Jak už to je v Hollywoodu zvyklostí, celebrity musí dbát nejen o svůj outfit, ale i o své vlasy. A Alyssa Milano není výjimkou. Jakpak by ne, když nese v příjmení Milano - město módy a designu.

Ráno vstanete, máte pár minut na to se obléknout a fofrem utíkáte do práce. Poznáváte se? Ani se pořádně nestihnete nalíčit, zamaskovat kruhy pod očima a to ani nemluvím, že se nestihnete už vůbec nasnídat. Jenže jak to máte všechno po ránu stihnout? A to nemluvme o všemožných life-stylových časopisech, kde se na vás smějí různé české, ale i zahraniční hvězdy vždy s perfektním účesem, sladěným stylem, vytrhaným obočím, bravurním make-upem, a ty vlasy! Vždy mají tak krásné vlasy!

Jenže ono to není jen tak jednoduché. Po pečlivém prozkoumání zjistíte, že tyto hvězdy se několik hodin připravovaly na focení, byly profesionálem nalíčené, učesané, oblečené, a ve finále se vyfocené fotografie ještě retušují. To je pak dokonalá každá žena.

Alyssa Milano - italská Američanka
Pojďme se ale společně podívat na účesy americké herečky a zpěvačky italského původu - Alyssy Milano. Alyssa preferuje přirozenost, takže její účesy jsou ideální pro inspiraci. Zvládnete je i vy sama doma. Alyssa nás všechny okouzlila v seriálu Čarodějky, kde si zahrála roztomilou a nejmladší sestru čarodějek - Pheobe. Rovněž jsme ji mohli vidět v seriálu Melrose Place, kde ztvárnila mladší sestru - intrikánku - lékaře Michaela Manciniho Jennifer Mancini. Vzpomínáte na ni? Kromě hraní se na počátku 90. let věnovala zpívání. Vydala několik popových alb, které byly úspěšné hlavně v Evropě a Japonsku.

Alyssiny účesy
Za svou mnohaletou kariéru změnila svou image už několikrát, což vlastně není žádná novinka. Herečky či zpěvačky, které chtějí v Hollywoodu být úspěšné a žádané, musí tvrdě pracovat na své vizáži a hlavně - nesmí být nudné. Musí stále přicházet s něčím novým! Typickým příkladem je například Madonna. Mnozí odborníci na zpěv jen kroutí hlavou, jak je možné, že Madonna je korunovanou královnou popu, když je na celém světě mnoho další lepších zpěvaček. Jenže Madonna celý svět okouzluje svým stylem. Pokaždé přijde s něčím novým a jako první. Celý svět se podle ní obléká. Madonna určitě módní trendy a celý svět čerpá z jejího hudebního stylu.

U Alyssy je na první pohled zřejmé, že jí v žilách po předcích koluje jižanská, italská krev. Na počátku devadesátých let jsme ji mohli vidět s rozpuštěnými, lehce vlnitými vlasy s rebelskou tváří.

Však se určitě i vy někdy s chutí zasmějete a pobavíte nad módou 80. a počátku 90. let. V kurzu byly trvalé a všemožné kudrlinky. V seriálu Čarodějky a Melrose Place vystřídala mnoho účesů od elegantního uhlazeného mikáda k ramenům, k mikádu po bradu až se obarvila na blond a ostříhala se úplně nakrátko.

Říkal vám někdo, že mikádo je nudné? Ale kdepak! Mikádo je hlavně praktické, jeho úpravu zvládnete, i když pospícháte do práce. Je stále aktuální a módní a podívejte, jak sluší samotné Alysse. Určitě bude slušet i vám.

Jako mnohé jiné celebrity, i Alyssa ráda se svými vlasy experimentuje (však to má v popisu práce). Takže v poslední době ji můžeme vidět v moderních, extravagantnějších účesech s ofinkou.

Co by to bylo za hvězdu, kdyby se její účesy nerozebíraly ve všelijakých módních magazínech. Alyssa je v poslední době přebornicí na účesy. Jednou má mikádo, podruhé je nakrátko, po třetí zase má vlnité polodlouhé vlasy. Jak to ty hvězdy dělají? Hvězdám nahrála doba a mistrovsky využívají prodlužování vlasů.

alyss

7. září 2007 v 21:44 | Veronika |  módní policie
Alyssa Milano - Celebrity (obrázek, picture) - elf.czTak to je Alyss, málem bych ji ani nepoznala,štěstí že je tato fotka udělaná alespoň slušně ;-)

alyssa

7. září 2007 v 21:39 | Veronika |  Vše o Alysse Milano
Tady máte odkaz zde na stránky o modelkách obsahující pouze slušné fotky a zde je zrovna jenom alyssa


biografie

7. září 2007 v 21:32 | Veronika |  Vše o Holly Marie Combs
Biografie podle www.csfd.cz
Její mamince Laurelai Combs (později si budovala kariéru jako zpěvačka a herečka) bylo pouhých čtrnáct let, když otěhotněla. Hollyini rodiče se sice vzali, ale po dvou letech se rozvedli. Navzdory tomu všemu se ale Laurelai o Holly dobře starala. Možná už proto, jaké měla její matka zkušenosti, zůstala Holly jedináčkem. Své první tetování si nechala udělat v patnácti, když bylo její matce třicet. Bydlely spolu. Byly nejlepšími kamarádkami a zároveň nejhoršími nepřáteli. V patnácti měla v bocích 115 cm!

Jako malá chtěla být mořským biologem a její nejoblíbenější předmět ve škole byla angličtina, nejhorším naopak matematika. Studovala na Dětsképrofesionální škole v New Yorku. Holly je velkým milovníkem zvířat. Má doma 3 koně (Jesse, Jake, Jezebel), 5 psů (Hugo, Travis, Sugar, Thunder a Lola - té dala jméno Lin, Alyssina máma J), 2 kočky (Blue, Selena), 3 papoušky (Lollipop, Flower, Glow), a potom další (nepojmenované): koně, kočku, psa, 5 králíků, želvu a 4 rybky. Dále v létěpečuje o 2 třídní křečky z Lyndon Storm. Jeden z nich má jen tři nohy. Když byla Holly mladší, měla také sibiřského huskyho jménem Wiley. Sedm let byla také vegetariánkou.

Jinak o sobě tvrdí, že je "domácí člověk" a ráda jen tak zahradničí, stará se o svá zvířata a samozřejmě o Finleyho. Její nejoblíbenější kuchyně je italská. Ve svém domě v Bell Canyon Area v údolí San Fernando v Kalifornii prý nemá ani televizi. Přesto má své oblíbené pořady (X-Files, Přátelé, Mad About You), na které se občas někde podívá. Hollyin nejoblíbenější herec je Andy Garcia a nejoblíbenější film Wild At Heart.

Spolupracovala už s Tomem Cruisem a Susan Sarrandon. Chtěla by se dostat k práci s Oliverem Stonem. Při konkurzech na role působí jako ta nejtišší myška, ale přitom si svou ctižádostí a cílevědomostí vybuduje vždycky pozici, ze které jí už nikdo nikdy nevystrnadí. Jako Kimberly Brock v PICKET FENCES byla inteligentní dívkou z malého města ve Wisconsinu. 89epizodní seriál byl žánrově krimi-drama a pojednával o "Brockovic" rodině.

Při natáčení ČARODĚJEK se prý Holly jednou dívala do zrcadla a ono prasklo J. Její nejoblíbenější epizody jsou Všechno zlé pro něco dobré (1x1) a Procitnutí (2x12). Holly a Shannen byly nejlepší kamarádky už 8 let před tím, než začaly hrát v Čarodějkách. Mezi natáčení ráda sleduje talk show s Alyssou Milano. Každý týden večeřela u Alyssy a u Shannen na ranči zase venčila své koně.

Holly ráda poslouchá country, ale také skupiny The Supremes a U2. Je také velkou fanynkou skupiny Remy Zero, kde je hlavním zpěvákem Alyssin ex-manžel Cinjun Tate. Možná i proto byla nadšená, když se mohla stát družičkou na Alyssině svatbě právě s ním. Myslí si, že nejvíc sexy chlap na WB je Joshua Jackson. Má ráda hraní scrable.

Podporuje charitu Thursday´s Child na pomoc teenagerům na útěku, protože říká, že ona sama neměla nejideálnější mládí… Kromě pořadů o ČARODĚJKÁCH účinkovala v show Sharon Osbourne a dělala hostesku na předávání cen "Nickelodeon Kids Choice Awards". V roce 2002 byla vyhlášena časopisem FHM jako 62. nejvíc sexy žena světa. V roce 2003 pak 78. v časopise Stuff.

Holly na nákupech a s mimčem

7. září 2007 v 21:28 | Veronika |  fotky ze života
Ták, zase jsem hledala po internetu fotečky.Tak jsem pro vás tu dala pár fotek holly jak je na nákupech.

Holly

7. září 2007 v 21:23 | Veronika |  Z časopisů